Rado Ondřejíček – Homo ASAPiens

Rado Ondřejíček - Homo ASAPiens (audiokniha)

Kúp audioknihu vo formáte MP3 Kúp audioknihu na CD

Kniha, keď už je napísaná, sa nepýta, či autor písal po večeroch, alebo si na ňu zobral voľno. Rado Ondřejíček

→ Audiokniha Homo ASAPiens | → Recenzie | → Hodnotenia | → Informácie o audioknihe

Audiokniha Homo ASAPiens

↑ Na začiatok
Kniha o ľuďoch, pre ktorých ASAP z bežnej kancelárskej skratky prerástlo v symbol vtlačený hlboko do ich životov. O tom, čo všetko dokážu obetovať práci, o ich hľadaní a nenachádzaní, o úspechu, frustrácii, zodpovednosti, zmysle pre povinnosť a pocite, že stoja na vrchole sveta.

Odohráva sa v prostredí anonymného marketingového oddelenia, ale nie je to kniha o reklame ani o marketingu. Je príbehom jedného z radových zamestnancov, autentickým pohľadom do mikrosveta ľudí dobrovoľne uzavretých v kolotoči, kde je každý každému klientom a partnerom zároveň.

Príbeh Jakuba sa odohráva na anonymnom marketingovom oddelení veľkej korporácie, no napriek tomu ani zďaleka nie je len príbehom o reklame a marketingu. Je príbehom každého z nás, komu práca usmerňuje a podmieňuje každodenný život. Napriek frustrácii nemáme silu niečo zmeniť. Je Jakub jeden z nás, alebo svetlá výnimka?

Recenzie audioknihy Homo ASAPiens

↑ Na začiatok

Kdo má rád skutečné příběhy, které píše sám život, tomu mohu tuto audioknihu jen doporučit. Kniha v soubě totiž neskrývá pouze příběh, ale pozorný posluchač si z ní vezme i velké poučení a sice, že zdraví máme jen jedno a že si svůj život řídíme sami. A pokud si myslíme že ne, zatím jsme nedosplěli k vrcholu poznání sebe sama.
Martin Macek – Rado Ondřejíček – Homo ASAPiens (recenze)

Hodnotenia audioknihy od poslucháčov

↑ Na začiatok

Osobne som ku slovenskej knihe pristupoval s nedôverou. Po počutí som bol rád, že som si ju kúpil. Počas deja som zistil, že hlavná postava pracovala po zmene práce v oblasti, ktorej som jeden čas pracoval aj ja. Preto mi bolo blízke prostredie a presne som vedel, čo má autor na mysli a kam mieri. Mám rád a oceňujem, keď autor dokáže sprostredkovať atmosféru. Jemu sa to podarilo. Navyše kvalitná interpretácia navodzuje dojem, že počúvame zážitky priamo z prvej ruky. Podľa môjho názoru kniha zaujme každého kto robí v modernom office alebo ľudí, ktorí majú radi moderné príbehy z pracovného prostredia, kde sa súperí o moc a prémie na malom kancelárskom priestore. Prírodu a históriu tu nečakajte.
Napísal Vlado v recenzii na webe Audiolibrix
Vynikajuco nahovorena audio kniha co robi dej este zaujimavejsi. Vynikajuco a vptipne zvladnuty pribeh, zenske hlasy a pod. Samotny pribeh je poctive zrkadlo pre nas z korporatneho sveta. A ziada nas aby sme sa zamysleli a zastavili. Zmenili si rebricek priorit, co sa autorovi urcite dari. Pribeh je obcas lahko predvidatelny, uz citatel(posluchac) caka stastny koniec a zrazu zmena, a to pokracuje a postupne graduje az do konca knihy.
Napísal Laco v recenzii na webe Audiolibrix
Tato kniha je nadhernym pribehem o tom, ze vsichni jsme nahraditelni a ze kazdy z nas ma svou Achylovu patu. Ze zijeme ve svete cisel, cilu, targetu a zavazku. A take o panicke hruze z toho, ze bychom selhali. Pred sefem, pred kolegy, pred svetem a zejmena sami pred sebou. Az jednou prijde den, kdy nas cele toto nase videni sveta dobehne a nejaka vyssi moc rekne dost. Vrele doporucuji vsem zamestnanym manazerum, kteri pomeruji hodbotu vlastni rodiny prizmatem meritek firemnich cilu a ocekavani svych sefu. Sam jsem si mnoho veci uvedomil. Moc uzitecne poslouchani.
Napísal Pavel v recenzii na webe Audiolibrix

Informácie o audioknihe

↑ Na začiatok

Názov audioknihy: Homo ASAPiens
Autor: Rado Ondřejíček
Interprét: Mário Zeumer
Dĺžka: 9 hodín a 46 minút
Rok vydania: 2015

Back to Top

Zvoľte si vašu menu
EUR Euro

Poštovné v SR a ČR nad 10 EUR ZDARMA! Skryť

Ku každému CD získate pri kúpe digitálnu verziu audioknihy ZDARMA

Dominik Dán

Chcete vedieť o novinkách medzi prvými?

Žiaden problém!