Novinky

Čo sme pre vás nedávno vydali? V kníhkupectvách a online distribúciách už môžete nájsť tieto nové knihy a audioknihy.

→ Nové audioknihy | → Nové knihy

Nové audioknihy

List zo záhrobia

List z dovolenky poteší. Prinesie ale dobré zvesti aj ten zo záhrobia?

Sára

Ako je možné zabiť vplyvného bankára v jeho dobre zabepečenej pracovni abez zanechania akejkoľvek stopy? Pomôže detektívom Krazovi a Fisherovi záhadne doručená videokazeta?

Žiješ iba dvakrát

Písal sa rok 1999. Po tvrdej drine detektívov však nečakal zaslúžený odpočinok. Celé sa to začalo tým, že sa bacharom z väznice stratila kolegyňa…

Nehanebné neviniatko

Krauz a Chosé vyšetrujú nový prípad, beštiálnu vraždu študentky, ktorú vrah zaškrtil v jej izbe na poschodí rodičovského domu. Kto ju zneuctil a zavraždil?

Korene zla

Vražda na druhom brehu je vyriešená, dohody s podsvetím sú uzavreté, život v Našom Meste by sa mohol uberať pokojnou cestou. No všetko je iba na chvíľu…

Moja cesta k ultra

Rich Roll bol vo svojich štyridsiatich rokoch priemerný právnik s nadváhou a problémami s alkoholom. Rozhodol sa zmeniť jednu vec. Všetko.

Nové knihy

Revoluce v opravdovém jídle

Kniha, která zpochybňuje řadu hluboko zakořeněných domněnek o stravě a obhajuje stravu pro děti, která je založená na opravdovém jídle. Stravu s nízkým obsahem cukru a rafinovaných sacharidů. Od batolat po teenagery. Jejich rady jsou pevně podloženy kritickým vědeckým výzkumem dětského potravinářského průmyslu.

Revoluce v opravdovém jídle

Mezi lidmi je rozšířená mylná domněnka o tom, že konzumace tuku je pro člověka špatná… Revoluce v opravdovém jídle se zaměřuje na odhalení této lži.

Umění rychlejšího běhu

Umění rychlejšího běhu představuje mnohem víc, než pouhé tréninkové tipy a motivační příběhy. Je vaším průvodcem na cestě k lepší technice a optimálnímu výkonu.

Veľké tučné prekvapenie

Štúdia, ktorá odhaľuje ako desaťročia manipulatívnej vedy a politiky démonizovali stravu s vysokým obsahom tukov – a pritom to mohla byť naša najzdravšia voľba.

VIGIL

Úžasný objav! Jedna pilulka nahradí 9 hodín spánku. Budúcnosť patrí tým, ktorí nepotrebujú spať. Budúcnosť patrí Vigilom.

Moja cesta k ultra

V priebehu niekoľkých mesiacov sa z typického človeka stredného veku stala vytrvalostné mašina. Keď si jedného rána, po iba trojmesačnom tréningu, išiel Rich zabehať a zistil, že ubehol takmer maratón, pochopil, že by mohol dokázať viac. Po dvoch rokoch sa dostal medzi najlepších triatlonistov sveta a zdolal dnes už preslávený závod EPIC5 – päť pretekov Ironman v jednom týždni na Havaji. A to bol iba začiatok…
Zvoľte si vašu menu
Dominik Dán

Chcete vedieť o novinkách medzi prvými?

Žiaden problém!