Novinky

Čo sme pre vás nedávno vydali? V kníhkupectvách a online distribúciách už môžete nájsť tieto nové knihy a audioknihy.

→ Nové audioknihy | → Nové knihy

Nové audioknihy

Sára

Ako je možné zabiť vplyvného bankára v jeho dobre zabepečenej pracovni abez zanechania akejkoľvek stopy? Pomôže detektívom Krazovi a Fisherovi záhadne doručená videokazeta?

Žiješ iba dvakrát

Písal sa rok 1999. Po tvrdej drine detektívov však nečakal zaslúžený odpočinok. Celé sa to začalo tým, že sa bacharom z väznice stratila kolegyňa…

Nehanebné neviniatko

Krauz a Chosé vyšetrujú nový prípad, beštiálnu vraždu študentky, ktorú vrah zaškrtil v jej izbe na poschodí rodičovského domu. Kto ju zneuctil a zavraždil?

Moja cesta k ultra

Rich Roll bol vo svojich štyridsiatich rokoch priemerný právnik s nadváhou a problémami s alkoholom. Rozhodol sa zmeniť jednu vec. Všetko.

Korene zla

Vražda na druhom brehu je vyriešená, dohody s podsvetím sú uzavreté, život v Našom Meste by sa mohol uberať pokojnou cestou. No všetko je iba na chvíľu…

Rudý kapitán

Při rekonstrukci hřbitova objevili dělníci v jedné z rakví lebku, do níž byl vražen hřeb. Vyšetřování však probíhá k nelibosti vyšších míst i církve samé…

Nové knihy

Revoluce v opravdovém jídle

Mezi lidmi je rozšířená mylná domněnka o tom, že konzumace tuku je pro člověka špatná… Revoluce v opravdovém jídle se zaměřuje na odhalení této lži.

Umění rychlejšího běhu

Umění rychlejšího běhu představuje mnohem víc, než pouhé tréninkové tipy a motivační příběhy. Je vaším průvodcem na cestě k lepší technice a optimálnímu výkonu.

Veľké tučné prekvapenie

Štúdia, ktorá odhaľuje ako desaťročia manipulatívnej vedy a politiky démonizovali stravu s vysokým obsahom tukov – a pritom to mohla byť naša najzdravšia voľba.

Back to Top

Zvoľte si vašu menu
EUR Euro

Poštovné v SR a ČR nad 10 EUR ZDARMA! Skryť

Dominik Dán

Chcete vedieť o novinkách medzi prvými?

Žiaden problém!