Monika Šimkovičová – Caligo

[themify_col]Monika Šimkovičová - Caligo[/themify_col]

[button style=“large rounded red“ link=“https://www.audiolibrix.com/sk/Directory/Book/5418/Audiokniha-Caligo-Monika-Simkovicova?afid=125&afcid=2014″ target=“_blank“ ] kúp audioknihu v digitále[/button] [button style=“large rounded black“ link=“https://www.publixing.com/product/monika-simkovicova-caligo-kniha-slovenske-vydanie/“ ] kúp knihu[/button] [button style=“large rounded black“ link=“http://www.martinus.sk/?uItem=251401&z=KQNU17″ target=“_blank“ ] kúp e-knihu (epub, mobi, pdf)[/button]

→ Kniha Caligo | → Informácie o knihe→ Informácie o audioknihe

Kniha Caligo

↑ Na začiatok

Zem sa stáva neobývateľnou. Ignorantské správanie ľudí ju priviedlo na pokraj existencie a zdá sa, že cesta späť je nemožná. Veľká skupina ľudí sa chystá Zem opustiť a začať nový život na planéte SOLU.

Posledná generácia dospievajúcich, ktorí sa narodili už ako Vigilovia, odmieta Zem opustiť. Pod vedením charizmatického Ervyna hľadajú útočisko na miestach, ktorým sa z akéhosi záhadného dôvodu prírodné katastrofy vyhýbajú. Je bezpečie týchto miest naozaj len náhoda?

Ditariovia, vzácna skupina ľudí s fenomenálnou pamäťou, odovzdávajú svoje spomienky spoločnosti S.P.E.R.A. a pomáhajú tak uchovať informácie o Zemi. Ľudia totiž postupne strácajú pamäť. Stále viac a viac. Čo sa deje so spomienkami, ktoré dobrovoľne venujú výskumu?

Andrea, jedna z mála ľudí z tejto skupiny, je pod tlakom doktora Simona. Núti ju, aby sa vo svojich najsilnejších spomienkach otočila a pohla iným smerom. Dá sa v spomienke otočiť smerom dozadu a vnímať veci, ktoré sme predtým nevideli? A čomu to má poslúžiť?

Calix, rastlina s červenými kvetmi nevídanej krásy, začína po odlete časti ľudstva vyrastať na všetkých miestach zeme. Aj tie najvyprahnutejšie miesta sú odrazu celé obrastené touto zvláštnou rastlinou. Kde sa nabrala? Ako je možné, že dokáže prežiť tam, kde už prestal život prakticky existovať?

Vigilovia a Spiaci. Podarí sa im spoločne zvrátiť zánik Zeme?

Informácie o knihe

↑ Na začiatok

Názov knihy: Caligo
Autor: Monika Šimkovičová
Počet strán: 230
Rok vydania: 2019

Informácie o audioknihe

↑ Na začiatok

Názov audioknihy: Caligo
Autor: Monika Šimkovičová
Interprét:
Peter Kočiš
Dĺžka: 4 hodiny 47 minút
Rok vydania: 2019