Slovenský jazyk

Zobrazených 1–45 z 84 výsledkov

 • Audiokniha Anjel v podsvetí - Juraj Červenák

  Anjel v podsvetí

  Hodnotenie 0 z 5

  Kapitán Stein a notár Barbarič pátrajú po diabolskom vrahovi v Plzni

 • Jozef Karika - V tieni mafie 2 - Audiokniha

  V tieni mafie 2

  Hodnotenie 0 z 5

  Chápadlá slovenskej mafie siahajú do najvyššej politiky! Šokujúci príbeh V tieni mafie pokračuje!

 • Audiokniha Manzelka a vdova - Christian White

  Manželka a vdova

  Hodnotenie 0 z 5

  Ostrovné mestečko v zime. Zmiznutý muž. Schyľuje sa k búrke.

 • Audiokniha Metóda Wima Hofa - Wim Hof

  Metóda Wima Hofa

  Hodnotenie 0 z 5

  Jedinečná Metóda Wima Hofa prináša silu, vitalitu a šťastie mladým i starým, chorým aj zdravým. Ľadový muž pútavo predstavuje nie len vlastný životný príbeh, ale najmä svoj prevratný koncept postavený na niekoľkých pilieroch: dych, chlad, nastavenie mysle, veda,  zdravie a výkon.

 • Audiokniha Nová šľachta - Miroslav Beblavý

  Nová šľachta

  Hodnotenie 0 z 5

  Autor ukazuje, čo všetko sa proti papalášstvu – často neúspešne – vyskúšalo a čo musíme spraviť, aby sme ho konečne porazili. Novú šľachtu na Slovensku nepotrebujeme, obzvlášť keď jej na každom kroku vypadáva slama z topánok.

 • Audiokniha Nenapravený omyl - Václav Neuer

  Nenapravený omyl

  Hodnotenie 0 z 5

  Vrahov omyl rozbieha rutinné vyšetrovanie vraždy na jednom bratislavskom gymnáziu. Zrazu príde impulz zo strany, odkiaľ ho nik nečakal. Modus operandi a štatistika hovoria svoje: Takých prípadov je na Slovensku viac! Majú detektívi veriť človeku, ktorí ich už raz sklamal? Ide o samostatné prípady alebo o vyčíňanie monštra v ľudskej koži? Všetko ukazuje na to, že obeť nie je jediná.

 • Audiokniha Minimalistický domov - Andrea Richardson

  Minimalistický domov

  Hodnotenie 0 z 5

  Máte už po krk večného upratovania? Sústavne niečo hľadáte? Stále sa potkýnate o veci? Dajte zbohom chaosu a vytvorte si v živote viac času a priestoru pre vaše deti či koníčky. Je to jednoduchšie, ako si myslíte. Menej je viac.

 • Audiokniha Astrofyzika pre zaneprázdnených - Neil deGrasse Tyson

  Astrofyzika pre zaneprázdnených

  Hodnotenie 0 z 5

  Čo je podstatou času a priestoru? Ako zapadáme do vesmírnej skladačky? A ako vesmír zapadá do nás? Nikto vám neobjasní odpovede na tieto otázky lepšie než uznávaný astrofyzik a úspešný autor Neil deGrasse Tyson.

 • Audiokniha 1984 - George Orwell

  1984

  Hodnotenie 0 z 5

  Román 1984 je obžalobou komunistickej diktatúry, ktorá roku 1984 ovládla všetko, vrátane ľudského myslenia. Opisuje osudy čestného, citlivého a uvažujúceho jednotlivca (Winstona Smitha), ktorý sa vzoprie systému, za čo platí krutú daň.

 • Audiokniha Zvieracia farma - George Orwell

  Zvieracia farma

  Hodnotenie 0 z 5

  Zvieracia farma je politickou satirou na revolúciu, ktorá sa vymkla z rúk.

 • Audiokniha Na Smrť II (Bez Milosti) - Jozef Karika

  Na smrť – 2. časť

  Hodnotenie 0 z 5

  Dvaja bývalí kamaráti sa nečakane stretnú uprostred hrôz nemeckého koncentračného tábora, stoja však na opačných stranách. Kým bývalý židovský gangster Viktor sa zúfalo snaží zachrániť svojich blížnych, fanatický esesák Karl zodpovedá za ich vyhladenie. Kto prežije a kto kráča na istú smrť?

 • Monika Šimkovičová - Stratené topánky

  Stratené topánky – balíček

  Hodnotenie 0 z 5
  Zľava! 27,00  17,90  s DPH

  Pre deti aj dospelých

  Kniha + audiokniha a nálepky ZADARMO

  2 JAZYKY, 1 CENA: Z jednej strany knihy je slovenská verzia, z druhej strany je anglická verzia a uprostred je nádherná mapa.

  Bombardéri sú partia detí ako každá iná. Majú svojho odvážneho vodcu Pokiho a podnikajú veľa dobrodružstiev. Lenže Poki si zrovna zavaril, a tak so sebou musí celé leto všade ťahať mladšiu sestru Rebeku. Ani to ho však nezastaví pred novou misiou – preskúmať strašidelný dom na Agátovej ulici.

 • Audiokniha Cesta domov - Sebastian Fitzek

  Cesta domov

  Hodnotenie 0 z 5

  Tajomný, represívny, útočiaci na nervy – autorov najstrašidelnejší thriller.

 • Audiokniha V tieni - Dominik Dán

  V tieni

  Hodnotenie 0 z 5

  Začiatkom zbesilých deväťdesiatych rokov vstupuje na scénu najznámejší sériový vrah Ondrej. Medzi útokmi robí nepochopiteľne dlhé pauzy, ktorých význam nevedia detektívi vylúštiť. Práve počas jednej z nich sa stala bizarná vražda, ktorá preverila ich trpezlivosť, postreh, dedukciu. Krauz netuší, či sa nepredvídateľne rýchlo zaktivizoval ponožkový vrah alebo z jeho tieňa vystúpil nový. Ešte stále bojujú s Ondrejom alebo sa im niekto pletie pod nohy?

 • Audiokniha Pomsta je sladká - Jonas Jonasson

  Pomsta je sladká, a.s.

  Hodnotenie 0 z 5

  Čo majú spoločné Masajský bojovník, geniálny podnikateľ, polosirota Kevin a rozvedená Jenny? Autor knihy Storočný starček, ktorý vyliezol z okna a zmizol, sa vracia s očarujúcim dobrodružstvom o chamtivosti a pokrytectve, ale aj lekciách o tom, čo je v živote skutočne dôležité. Pripravte sa na typické jonassonovské bizarné postavičky, absurdné situácie a všadeprítomný humor.

 • Audiokniha Môj príbeh - Michelle Obama

  Môj príbeh

  Hodnotenie 0 z 5
  Zľava! 14,45  13,00  s DPH

  Pôsobivé a inšpiratívne osobné spomienky bývalej prvej dámy Spojených štátov amerických nás zavedú do skromných kuchýň v Iowe aj do tanečných sál Buckinghamského paláca, nevynechajú okamihy veľkého žiaľu a nezlomnej vôle.
  Môj príbej nám dá nazrieť hlboko do duše jedinečnej priekopníckej osobnosti, ktorá sa snaží žiť autenticky a investuje energiu, sily a hlas v prospech vyšších ideálov. V odvážnom a úprimnom prerozprávaní svojho príbehu nás vyzýva, aby sme sa zamysleli nad tým, kto v skutočnosti sme a kým chceme byť.

 • Audiokniha Kráľovstvo - Jo Nesbo

  Kráľovstvo

  Hodnotenie 0 z 5

  Jo Nesbø tentoraz prekvapuje a opäť dokazuje svoje majstrovstvo. Hrdinom jeho najnovšieho románu nie je fenomenálny vyšetrovateľ Harry Hole, ale mechanik Roy Opgard. Jeho mladší brat Carl sa po rokoch vracia domov s plánom postaviť luxusný hotel. Z minulosti sa však začnú vynárať šokujúce tajomstvá a v hre sú zrazu nielen doterajšie istoty a pokoj, ale aj ľudské životy.

 • Audiokniha Trvalý záznam - Edward Snowden

  Trvalý záznam

  Hodnotenie 0 z 5
  14,45  s DPH

  Edward Snowden. Muž, ktorý odtajnil americký systém masového odpočúvania a sledovania verejnosti. Systém, ktorý sám pomáhal vybudovať.

 • Audiokniha Nepriateľ štátu - Jozef Karika

  Nepriateľ štátu

  Hodnotenie 0 z 5

  Mafiánsky bos Michal Harvan je donútený bojovať do posledného dychu, stretne sa s najmocnejším nepriateľom, odhalí sprisahanie politických špičiek a zistí, že ciele štátneho prevratu sú oveľa hrozivejšie, než by si trúfol pomyslieť…

 • Audiokniha Na Smrť - Jozef Karika

  Na smrť

  Hodnotenie 0 z 5

  Dvaja nerozluční priatelia vyrastajú koncom dvadsiatych rokov minulého storočia v malom slovenskom meste. Po tragickej udalosti sú nútení utiecť do zahraničia a opustiť dievča, o ktoré súperia. Vydrží ich priateľstvo ťažkú skúšku – alebo sa z nich stanú nepriatelia na život a na smrť?

 • Audiokniha Sedem sestier - Lucinda Rileyová

  Sedem sestier

  Hodnotenie 0 z 5
  14,45  s DPH

  Prvý diel opisuje príbeh Maie, najstaršej sestry, ktorú jej pátranie po pravej identite zavedie na druhý koniec sveta do schátranej vily v brazílskom Riu de Janeiro. Kúsky rodinnej mozaiky jej odhalia nečakané súvislosti so záhadným príbehom lásky spojeným s Parížom a so stavbou slávnej sochy Krista Spasiteľa týčiacej sa na hore Corcovado nad najkrajším mestom sveta.

 • Audiokniha Hriech náš každodenný - Dominik Dán

  Hriech nás každodenný

  Hodnotenie 0 z 5
  13,95  s DPH

  V priechode starého domu v centre mesta našli smetiari zakrvavenú mŕtvolu muža. Už prvé zistenie na mieste činu je šokujúce – nie je to muž, je to iba chlapec a na tele má stopy po krutom mučení! Je to Peter, nezvestný už päť dní, alebo našli iného chlapca? A… koľko bude ešte mŕtvych, kým hyenu v ľudskej koži nechytia?

 • Audiokniha Nezvestná - Christian White

  Nezvestná

  Hodnotenie 0 z 5
  13,95  s DPH

  Psychotriler o žene odhaľujúcej zničujúce tajomstvá svojej rodiny a vlastnej identite.

 • Audiokniha Izolovaní - Sebastian Fitzek, Michael Tsokos

  Izolovaní

  Hodnotenie 0 z 5
  13,95  s DPH

  KRVAVÁ POMSTA STÍHA AJ NEVINNÝCH

  Preteky s časom, v ktorých ide o každú minútu, aby otec stihol zachrániť život svojej dcéry.

 • Audiokniha Taktne o tráviacom trakte - Giulia Enders

  Taktne o tráviacom trakte

  Hodnotenie 0 z 5
  13,45  s DPH

  Mladá nemecká lekárka Giulia Enders v tejto knihe vysvetľuje, ako fungujú črevá a aké majú súvislosti s inými orgánmi či našou celkovou pohodou. Nečakajte však nudné traktáty. Autorka o tráviacom trakte rozpráva zrozumiteľne, uvoľnene a veľmi nonšalantne.

 • Audiokniha Smršť - Jozef Karika

  Smršť

  Hodnotenie 0 z 5
  Zľava! 13,90  12,51  s DPH

  Nočná jazda autom, naokolo tma a ľudoprázdna pustina. Za tebou prízrak stareny v pohrebných šatách, ktorý je bližšie zakaždým, keď čo i len na chvíľu zastaneš…

 • Audiokniha Fulmaya na razcesti - Dorota Nvotova

  Fulmaya na rázcestí

  Hodnotenie 0 z 5

  Predpokladaný dátum vydania CD: November 2020

  Z Nepálu cez Moskvu až domov na Slovensko. Kto by to bol o Fulmayi povedal? Pokračovanie úspešnej prvotiny Fulmaya – príbeh hudobníčky a herečky Doroty Nvotovej a jej nepálskeho alter ega Fulmaya.

 • Audiokniha Mafianska poprava - Peter Sloser

  Mafiánska poprava?

  Hodnotenie 0 z 5

  Predpokladaný dátum vydania CD: Október 2020

  Prvotina bývalého policajta Petra Šlosera nás zavedie do fiktívnej pohraničnej dediny Híd, kde sa odohráva príbeh, ktorý vychádza z reálnych udalostí.

 • Jozef Karika - V tieni mafie - Audiokniha

  V tieni mafie

  Hodnotenie 0 z 5

  Drsný a zároveň dojímavý mafiánsky román o úpadku jednej celej generácie. Autor so znalosťou veci analyzuje príčiny formovania prvých zločineckých skupín, teritoriálne rozdelenie moci a vplyv podsvetia na politickú klímu v krajine.

 • Audiokniha Klbko zmijí - Dominik Dán

  Klbko zmijí

  Hodnotenie 0 z 5
  Zľava! 13,90  12,51  s DPH

  Zatknúť a usvedčiť páchateľa trestného činu vraždy je ťažká práca aj pre odborníkov z oddelenia vrážd. Do cesty sa občas postaví nedostatok použiteľných stôp z miesta činu, neochota svedkov vypovedať, neochota svedčiť na súde, ďalšie nepredvídateľné okolnosti.

 • Sebastian Fitzek - Pasažier 23 - Audiokniha

  Pasažier 23

  Hodnotenie 0 z 5

  Policajný psychológ Martin Schwartz prišiel pred piatimi rokmi za mysterióznych okolností o ženu a syna. Stalo sa to počas ich dovolenky na luxusnej zaoceánskej lodi Sultan of the Seas – nikto z posádky mu však nevedel vysvetliť, ako k tomu došlo. Martin je odvtedy psychicky na dne a vrhá sa ako utajený vyšetrovateľ do najnebezpečnejších policajných akcií, kde mu neraz ide o holý život.

 • Audiokniha Terapia - Sebastian Fitzek

  Terapia

  Hodnotenie 0 z 5
  13,95  s DPH

  ŽIADNI SVEDKOVIA. ŽIADNE STOPY. ŽIADNE TELO.

 • Audiokniha Diabol v zrkadle - Juraj Červenák

  Diabol v zrkadle

  Hodnotenie 0 z 5
  12,95  s DPH

  Nad Viedňou, niekdajším sídlom cisára, sa sťahujú mračná. Špióni biskupa Khlesla zavetrili stopu protestantského sprisahania, ktorého cieľom je likvidácia najvyšších katolíckych hodnostárov.

 • Audiokniha Pochovaní zaživa - Dominik Dán

  Pochovaní zaživa

  Hodnotenie 0 z 5
  Zľava! 13,90  12,51  s DPH

  Každý sa túži dožiť šťastnej a dôstojnej staroby. Mnohým sa celoživotné snaženie vydarí a ich život vyústi do vysnívanej pokojnej jesene, iní majú smolu, dožijú sa ignorácie od rodiny a nezriedka im ide o život.

 • Audiokniha Moji milí Slováci - Július Satinský

  Moji milí slováci

  Hodnotenie 0 z 5
  Zľava! 12,95  11,65  s DPH

  Fejtónová zbierka Júliusa Satinského, úprimné listy autora vlastnému národu napísané tesne po nežnej revolúcii. Niektoré listy sú však mrazivo aktuálne aj dnes.

 • Audiokniha Lovci mamutov a tí druhí - Pavel Dvořák

  Lovci mamutov a tí druhí

  Hodnotenie 0 z 5
  Zľava! 12,95  11,65  s DPH

  Audiokniha pre mladých čitateľov, kde autor na základe nových paleontologických objavov vyrozprával históriu Slovenska v praveku.

 • Audiokniha O písaní - Stephen King

  O písaní

  Hodnotenie 0 z 5

  Kniha O písaní je napriek svojmu názvu predovšetkým o živote. Prečítate si, ako sa z chlapca, ktorý musel vyrásť bez otca a dlho počítal každý cent, stal milionár.

 • Audiokniha Volám sa Greta - Valentina Giannella

  Volám sa Greta

  Hodnotenie 0 z 5

  Čo znamená slovné spojenie zmena klímy? Aké sú a najmä aké budú jej dôsledky? Čo musia urobiť vlády jednotlivých štátov a čo môžeme urobiť my sami, aby sme túto zmenu zastavili?

 • Audiokniha Mníchov - Robert Harris

  Mníchov

  Hodnotenie 0 z 5

  Predpokladaný dátum vydania MP3 Download: September 2020, CD: Október 2020

  September 1938. Hitler sa rozhodol začať vojnu. Chamberlain zúfalo túži udržať mier. Tí dvaja boli kedysi dobrými priateľmi a teraz, keď je budúcnosť Európy na vážkach, sa ich cesty znova pretnú.

 • Audiokniha Ohnivé znamenie - Juraj Červenák

  Ohnivé znamenie

  Hodnotenie 0 z 5
  Zľava! 12,90  11,61  s DPH

  Nález ľudských ostatkov v podunajských lesoch privedie Barbariča na stopu bezohľadných lupičov a priekupníkov s otrokmi.

 • Audiokniha Zlo - Anton Heretik

  Zlo

  Hodnotenie 0 z 5
  Zľava! 12,95  11,66  s DPH

  Profesor Heretik už tridsaťpäť rokov pôsobí ako súdny znalec. Za ten čas sa ocitol zoči-voči stovkám páchateľov tých najzávažnejších zločinov, najmä vrážd. O zločinoch a ich páchateľoch, ktorí najviac utkveli v znalcovej pamäti, je aj táto audiokniha….

 • Audiokniha Čierny kruh: Koniec mafie - Jozef Karika

  Čierny kruh: Koniec mafie

  Hodnotenie 0 z 5
  Zľava! 15,45  13,90  s DPH

  Leto 2003. Mafia deväťdesiatych rokov stráca moc. Čo však prichádza namiesto nej?

 • Audiokniha Fulmaya - Dorota Nvotová

  Fulmaya

  Hodnotenie 0 z 5
  13,95  s DPH

  Fulmaya je nepálsky kvet lásky. Je to aj meno, ktoré dostala Dorota Nvotová na treku okolo Annapurny, i názov jej cestopisnej knihy. Nie celkom tradičnej cestopisnej knihy.

 • Audiokniha Posledný kojot - Michael Connelly

  Posledný kojot

  Hodnotenie 0 z 5
  Zľava! 13,90  12,51  s DPH

  Život Harryho Boscha je v troskách. Rozhodne sa skrátiť si čas vyšetrovaním nevyriešeného prípadu z roku 1961 – brutálnej vraždy jeho matky. Otázky, na ktoré pritom narazí, aj po troch desaťročiach rozvíria hladinu v losangeleskej polícii. Ako sa pred ním vynára pravda, ocitá sa zoči-voči nepriateľovi, ktorý je vplyvný… a smrteľne nebezpečný.

 • Audiokniha Venuša zo zátoky - Dominik Dán

  Venuša zo zátoky

  Hodnotenie 0 z 5
  Zľava! 13,90  12,51  s DPH

  Do života oddelenia vrážd v Našom Meste zasiahnu okrem rozsekaného dievčaťa aj iné tragické udalosti. Prvý raz od založenia samostatného oddelenia špecializujúceho sa na najzávažnejšie trestné činy zažijeme tragédiu priamo v radoch detektívov.

Zobrazených 1–45 z 84 výsledkov