Peter Kočiš

Peter Kočiš (* 1965) je slovenský herec a moderátor. Na obrazovke sa objavil už ako 5-ročný chlapec, neskôr v Bratislave absolvoval VŠMU – odbor herectvo. Ako moderátor začínal vo FUN Rádiu, neskôr v Rock FM. Účinkoval v mnohých inscenáciách, televíznych filmoch a seriáloch. Tie najznámejšie sú Tisícročná včela, či Jánošíkov dar. Za herecký výkon v inscenácii „Poviem vám to sám“ získal medzinárodnú cenu Prix Danube. Má za sebou tiež množstvo divadelných hier. Bol členom Divadla Andreja Bagara v Nitre, v súčasnosti hosťuje v Divadle Nová scéna v Bratislave.

Zobrazuje sa všetkych 7 výsledkov

 • Sebastian Fitzek - Pasažier 23 - Audiokniha

  Pasažier 23

  Policajný psychológ Martin Schwartz prišiel pred piatimi rokmi za mysterióznych okolností o ženu a syna. Stalo sa to počas ich dovolenky na luxusnej zaoceánskej lodi Sultan of the Seas – nikto z posádky mu však nevedel vysvetliť, ako k tomu došlo. Martin je odvtedy psychicky na dne a vrhá sa ako utajený vyšetrovateľ do najnebezpečnejších policajných akcií, kde mu neraz ide o holý život.

 • Audiokniha Terapia - Sebastian Fitzek

  Terapia

  Predpokladaný dátum vydania CD: September 2020

  ŽIADNI SVEDKOVIA. ŽIADNE STOPY. ŽIADNE TELO.

 • Audiokniha Mníchov - Robert Harris

  Mníchov

  Predpokladaný dátum vydania MP3 Download: September 2020, CD: Október 2020

  September 1938. Hitler sa rozhodol začať vojnu. Chamberlain zúfalo túži udržať mier. Tí dvaja boli kedysi dobrými priateľmi a teraz, keď je budúcnosť Európy na vážkach, sa ich cesty znova pretnú.

 • Audiokniha Sviňa - Arpád Soltész

  Sviňa

  Zľava! 13,90  12,51  s DPH

  Autor bestsellera Mäso – Vtedy na východe vo svojom druhom románe Sviňa predkladá čitateľovi desivú fikciu, ktorá by sa poľahky mohla stať slovenskou realitou.

 • Jozef Karika - Tma - Audiokniha

  Tma

  Zľava! 13,90  12,51  s DPH

  Jozef Karika nám už neraz dokázal, že má jedinečný talent na vybudovanie mrazivej atmosféry, ktorý sa snúbi s rozprávačským majstrovstvom. Aj preto je jeho knihy tak ťažké odložiť. Napriek tomu, že nám pri nich behá mráz po chrbte a strhávame sa pri každom podozrivom zvuku. Naposledy sme to zažili pri strhujúcom Strachu a teraz prichádza Tma. Tma, v ktorej sa niečo skrýva…

 • Jozef Karika - Strach - Audiokniha

  Strach

  Zľava! 13,90  12,51  s DPH

  Jozef Karika, autor mysterióznej Trhliny alebo mafiánskej trilógie Čierna hra: Vláda mafie, Čierny rok: Vojna mafie a Čierny kruh: Koniec mafie v hrôzostrašnom príbehu s nadprirodzenými prvkami prináša aj citlivé rozprávanie o tom, ako naše životy ovplyvňuje detstvo a všetko, čo sme ako deti zažili.

 • Monika Šimkovičová - Caligo - Audiokniha

  Caligo

  Zľava! 5,40 11,69  s DPH

  Čo sa stane s ľuďmi, keď stratia všetky svoje spomienky?

Zobrazuje sa všetkych 7 výsledkov