Dominik Dán – Žiješ iba dvakrát

Audiokniha Žiješ iba dvakrát - Dominik Dán

kúp audioknihu v digitále  kúp audioknihu na CD

Zatiaľ nie je dôvod meniť zovňajšok mojich protagonistov. Dosť dlho mi trvalo, kým som ich vyfarbil a teraz by som ich mal prestriekať? Radšej nie!
Dominik Dán

→ Audiokniha Žiješ iba dvakrát | → Hodnotenia | → Informácie o audioknihe

Audiokniha Žiješ iba dvakrát

↑ Na začiatok

Matematický génius profesor Puskailer sa po dlhých rokoch väznenia konečne dočkal spravodlivosti a bol prepustený na slobodu. Nikto mu neveril, že nie je vrah, a, pravdu povediac, ani on sám na tom občas netrval. Mal šťastie, detektívi z oddelenia vrážd Richard Krauz a Jozef Fischer, zvaný Chosé, mu uverili a celý prípad vyriešili.

Písal sa rok 1999. Vlastne sa iba začínal, a osud tak chcel, že po tvrdej drine detektívov nečakal zaslúžený odpočinok, ale už v deň prepustenia profesora z väznice začal sa nový prípad a nový príbeh, ktorý sa neočakávanou brutalitou a nechutnosťou vryl do pamäti každému policajtovi, čo bol nablízku.

Celé sa to začalo tým, že sa bacharom z väznice, kde si Puskailer odpykával svoj trest, stratila kolegyňa…

Hodnotenia audioknihy od poslucháčov

↑ Na začiatok

Keďže audioknihy Dominika Dána mali dlhšiu pauzu, bola som v pokušení, požičať si knihy viazané, ale to by som sa ochudobnila o “kompletku” s Mariánom Geišbergom a neoľutovala som. Druhá predvianočná nádielka konečne vyšla a keďže mala byť pokračovaním Cely č.17, v kombinácii s jej názvom som tipovala, cím ma prekvapí… A prekvapil… Nerobím si ilúzie, že by nás po revolúcii obišiel nejaký výhodný biznis podsvetia, ale po vypočutí knihy mi prebehli po chrbte zimomriavky, pretože tentokrát to nebola galérka, kto páchal trestnú činnosť…že sa to môže stať kedykoľvek, kdekoľvek a komukoľvek z nás…stačí ak niekto podľahne mamonu a stratí posledné čriepky ľudskosti… Opäť ma napadlo, či si zaslúžime označenie HOMO SAPIENS…
Napísala Renáta v recenzii na webe Audiolibrix
Nová audiokniha podle předlohy Dominika Dána je jako vždy skvělá a odkrývá další kriminální oblast naší nové doby. Člověk žasne, co vše se může stát předmětem obchodu a co vše člověk dokáže udělat jinému člověku pro peníze. Kniha je sugestivní, jako obvykle výborně načtená panem Mariánem Geišbergem.
Napísala Helena v recenzii na webe Audiolibrix
Detektivka, která opět stojí za poslech, samozřejmě slovenský humor. Příběh mírně atypický, ale je to dobře napsáno čtivou formou, příběh má spád a dokážu tomu uvěřit. Parta kriminalistů se k případu dostane velkou náhodou a Richard Kraus má kliku a spoustu přátel, díky kterým přijde na hodně zajímavých věci. Kdo má rád Dominika Dána určitě si přijde na své.
Napísal PJS v recenzii na webe Audiolibrix

Informácie o audioknihe

↑ Na začiatok

Názov audioknihy: Žiješ iba dvakrát
Autor: Dominik Dán
Interprét: Marián Geišberg
Séria: Denník dobrého detektíva, #13
Dĺžka: 12 hodín a 35 minút
Rok vydania: 2017

Zvoľte si vašu menu
EUR Euro
Dominik Dán

Chcete vedieť o novinkách medzi prvými?

Žiaden problém!