Dominik Dán – Rudý kapitán

Audiokniha Rudý kapitán - Dominik Dán

kúp audioknihu v digitále  kúp audioknihu na CD

Čo sa Kapitána týka, trvalo to tak dlho preto, lebo som súbežne s ním pracoval aj na ďalšom románe a na inom skutočnom prípade, ktorý sme vyšetrovali, takže som si musel veľmi prezieravo deliť čas.
Dominik Dán

→ Audiokniha Rudý kapitán | → Hodnotenia | → Informácie o audioknihe

Audiokniha Rudý kapitán

↑ Na začátek

Při rekonstrukci starého hřbitova objevili dělníci v jedné z rakví lebku, do níž byl vražen velký hřeb. Bylo jasné, že nebožtík zemřel násilnou smrtí. Na místo hrůzného nálezu byli přivolání detektivové z oddělení vražd – začínající Richard Krauz a zkušený Eduard Burger.

Kolotoč vyšetřování se roztočil. Detektivové záhy zjišťují, že nebožtíkem je bývalý kostelník z kostela svaté Barbory. Vyšetřování však probíhá k nelibosti všech – vyšších míst i církve samé. Proč?

Krauz s Burgerem i přesto pokračují v pátrání…

Hodnotenia audioknihy od poslucháčov

↑ Na začiatok

Jedna z nejlepších audioknih, kterou jsem zatím poslouchala. Bez legrace. A první, které bych dala plný počet *. Viděla jsem film a ten mě moc nezaujal. Kombinace příběh + skvělá interpretace M. Stránského je o několik řádů výš. Příběh je opět vyprávěn zajímavě, napínavě a chvílemi velmi dramaticky. Je to spíš na svižnou procházku než do postele před usnutím. A nudit se nebudete. Maličko mi zápletka připomíná (ale jen velmi lehce) zamotané tajemné příběhy Dana Browna, ale nejde ad absurdum, takže je uvěřitelný.
Napísala Mirka v recenzii na webe Audiolibrix
Co na to říct? Děj zajímavě propletený, připomíná mi Šifru mistra Leonarda, ale líbilo se mi více. Před námi se odhaluje zdánlivě dávno zapomenuté tajemství, které díky náhodě vyplave na povrch, detaily ze zvěrstev, jaká jsou schopni lidé páchat, tajemná zápletka, mizející lidé a spousta nezodpovězených otázek. Případ, při kterém ze sebe Richard Krauz bude muset vydat to nejlepší, ačkoliv mu jeho pátrání nikdo neusnadní. Spíš naopak. Skvěle, syrově podané a zbývá mi jen víra, že většina těch lumpů již zmizela nebo brzy zmizí na věčnost.
Napísal sgk v recenzii na webe Audiolibrix
Této audioknize nelze nic vytknout. Dominik Dán, ať je to kdokoli, zná a ví, jak to u policie chodí. Scéna, dialogy, zápletka i děj jsou na jednu stranu neuvěřitelné a současně zcela reálné. Postavy jsou takové, že máte pocit, že je znáte. Hlavní hrdina je sice macho man, ale žádná kombinace Holmese a Supermana. Prostě normální chlápek, který se občas umí ohnat pěstí, ale taky někdy sám nějakou koupí. Kromě fištrónu má i sem tam štěstí.
Napísal JIm Beem v recenzii na webe Audiolibrix

Informácie o audioknihe

↑ Na začiatok

Názov audioknihy: Rudý kapitán
Autor: Dominik Dán
Interprét: Martin Stránský
Séria: Denník dobrého detektíva, #6
Dĺžka: 14 hodín a 40 minút
Rok vydania: 2017

Zvoľte si vašu menu
EUR Euro
Dominik Dán

Chcete vedieť o novinkách medzi prvými?

Žiaden problém!