Dominik Dán – Cigaretka na dva ťahy

Audiokniha Cigaretka na dva ťahy - Dominik Dán

kúp audioknihu v digitále  kúp audioknihu na CD

Pri opisovaní niektorých skutočných praktík vo vyšetrovaní si dávam naozaj veľký pozor, aby som neporušil služobné tajomstvo, takže zo strany nadriadených sa skôr stretávam s pomocou než problémami.
Dominik Dán

→ Audiokniha Cigaretka na dva ťahy | → Informácie o audioknihe

Audiokniha Cigaretka na dva ťahy

↑ Na začiatok

Ubehol presne rok od vraždy na brehu rieky a od vraždy Tibora Hakla – jedného z kapitánov Bossa podsvetia. V oboch prípadoch zohrali dôležitú úlohu Krauzove kontakty na podsvetie. Občas sa vypečení kamaráti z detstva zídu aj detektívovi z oddelenia vrážd.

Našťastie Tiborovu mŕtvolu nikto neobjavil, oficiálne sa nevyšetrovalo, nikto nepátral po súvislostiach. Jedine Burger tušil, že jeho žiak mu prerástol cez hlavu – ak nie profesionálne, tak v riskovaní určite.

No v polovici deväťdesiatych rokov sa aktivizovalo nielen podsvetie, ich metódy sa pokúsili napodobniť aj iní. Hoci amatéri, v brutálnosti vraždenia si s podsvetím vôbec nezadali.

Na jar 1995 sa chlapcom z oddelenia vrážd dostal na stôl prípad vodiča dodávky – chlapca zastrelili a upálili v aute. Hrozná smrť, desivé zohavenie mŕtvoly, ťažký kriminálny zločin. No nielen pátranie po vrahovi trápilo Krauza a Chosého, ako vždy, aj tentoraz prišiel problém ruka v ruke s ešte väčším…

Informácie o audioknihe

↑ Na začiatok

Názov audioknihy: Cigaretka na dva ťahy
Autor: Dominik Dán
Interprét: Marián Geišberg
Séria: Denník dobrého detektíva, #25
Rok vydania: 2017

Zvoľte si vašu menu
EUR Euro
CZK Czech koruna
Dominik Dán

Chcete vedieť o novinkách medzi prvými?

Žiaden problém!