Dominik Dán – Cigaretka na dva ťahy

Audiokniha Cigaretka na dva ťahy - Dominik Dán

Kúp audioknihu vo formáte MP3

Pri opisovaní niektorých skutočných praktík vo vyšetrovaní si dávam naozaj veľký pozor, aby som neporušil služobné tajomstvo, takže zo strany nadriadených sa skôr stretávam s pomocou než problémami.
Dominik Dán

→ Audiokniha Cigaretka na dva ťahy | → Informácie o audioknihe

Audiokniha Cigaretka na dva ťahy

↑ Na začiatok

Ubehol presne rok od vraždy na brehu rieky a od vraždy Tibora Hakla – jedného z kapitánov Bossa podsvetia. V oboch prípadoch zohrali dôležitú úlohu Krauzove kontakty na podsvetie. Občas sa vypečení kamaráti z detstva zídu aj detektívovi z oddelenia vrážd.

Našťastie Tiborovu mŕtvolu nikto neobjavil, oficiálne sa nevyšetrovalo, nikto nepátral po súvislostiach. Jedine Burger tušil, že jeho žiak mu prerástol cez hlavu – ak nie profesionálne, tak v riskovaní určite.

No v polovici deväťdesiatych rokov sa aktivizovalo nielen podsvetie, ich metódy sa pokúsili napodobniť aj iní. Hoci amatéri, v brutálnosti vraždenia si s podsvetím vôbec nezadali.

Na jar 1995 sa chlapcom z oddelenia vrážd dostal na stôl prípad vodiča dodávky – chlapca zastrelili a upálili v aute. Hrozná smrť, desivé zohavenie mŕtvoly, ťažký kriminálny zločin. No nielen pátranie po vrahovi trápilo Krauza a Chosého, ako vždy, aj tentoraz prišiel problém ruka v ruke s ešte väčším…

Informácie o audioknihe

↑ Na začiatok

Názov audioknihy: Cigaretka na dva ťahy
Autor: Dominik Dán
Interprét: Marián Geišberg
Séria: Denník dobrého detektíva, #25
Rok vydania: 2017

Back to Top

Zvoľte si vašu menu
EUR Euro

Poštovné v SR a ČR nad 10 EUR ZDARMA! Skryť

Dominik Dán

Chcete vedieť o novinkách medzi prvými?

Žiaden problém!