Dominik Dán – Cela číslo 17

Audiokniha Cela číslo 17 - Dominik Dán

kúp audioknihu v digitále  kúp audioknihu na CD

Ešte stále ma písanie baví a stále mi ostáva dosť času aj na relaxovanie inak. Takže, zatiaľ sa na nič nehodlám vykašľať a budem sa snažiť zachovať si súčasný rytmus čo najdlhšie.
Dominik Dán

→ Audiokniha Cela číslo 17 | → Hodnotenia | → Informácie o audioknihe

Audiokniha Cela číslo 17

↑ Na začiatok

Profesor Puskailer je odsúdený za vraždu manželky na trinásť rokov. Je internovaný na cele číslo 17 s tromi vrahmi.

Riaditeľ väznice sa rozhodne využiť jeho vedomosti na prípravu syna na maturitnú skúšku. Za odmenu prevelí profesora z mangľovne do administratívy.

Profesor začne z dlhej chvíle písať pamäti. K jeho zápiskom sa dostane detektív Krauz. Z textu pochopí, že na profesorovom odsúdení nie je niečo v poriadku. Poprosí priateľa Chosého o pomoc.

Začne sa pátranie na vlastnú päsť.

Hodnotenia audioknihy od poslucháčov

↑ Na začiatok

Tohle byla zatím nejlepší audiokniha od Dominika Dána. Od začátku mě příběh bavil a určité pasáže byly překvapením. Marián Geišberg je pro mě nejlepší interpret. V jeho podání jsou určité pasáže, jako třeba telefonní rozhovor a nebo “imitace” ženské postavy, neskutečně zábavné a skvělé. Nesmím zapomenout ocenit i jeho příjemný a klidný hlas. Knihu určitě doporučuji.
Napísala Selma v recenzii na webe Audiolibrix
Opět jsem si užila při poslechu pana Mariana Geišberga. Děj byl postavený trochu jinak, než běžná detektivka, ale je to podle skutečnosti, takže téměř v každé správné dektivce rozhodne o úspěchu náhoda a odhodlání hlavního aktéra. Poslechla jsem si detektivku ve dvou dnech, nemohla jsem počkat. Dominik Dán se mi moc líbí svými náměty dle skutečnosti a možná to není o takové střílečce, ale když si představím, že jedná o příběh, který se stal, tak mi střílení nechybí. A opět krásný lehký humor. Pro ty co mají rádi Dominika Dána a interpretaci Mariana Geišberga, doporučuji.
Napísala PJA v recenzii na webe Audiolibrix
Knihu mám dávno prečítanú, ako všetky, ktoré od Dána vyšli, ale asi ako každý, kto sa na každú novú tešil, ju prelúskal za jednu noc a tak mi veľa detailov uniklo. Počúvaním som odhalila veci, ktoré som si predtým nevšimla, aj keď niekedy mám pocit, že je škoda každej minúty, čo človek strávi pri rovnakej knihe, lebo je ich toľko, čo by sa dalo čítať-počúvať, len keby na to bolo viac času. Počúvaním človek veľa získa, pretože sa môže venovať záhrade, žehleniu alebo… a navyše aj počúva.
Napísala MATA v recenzii na webe Audiolibrix

Informácie o audioknihe

↑ Na začiatok

Názov audioknihy: Cela číslo 17
Autor: Dominik Dán
Interprét: Marián Geišberg
Séria: Denník dobrého detektíva, #5
Dĺžka: 11 hodín a 10 minút
Rok vydania: 2017

Zvoľte si vašu menu
EUR Euro
Dominik Dán

Chcete vedieť o novinkách medzi prvými?

Žiaden problém!